O FESTIWALU - TFAŻ

Idź do spisu treści

Menu główne

O FESTIWALU

 
 

O Festiwalu

Teatr jest Twoim życiem? A może tylko miłą odskocznią? Twoją prawie największą pasją, bo najbardziej na świecie lubisz zbieranie znaczków? Nieważne jakimi kierujesz się pobudkami! Ważne, że zapisy na TFAŻ już rozpoczęte! Już tylko do 15 marca, możesz zgłosić swoje przedstawienie. A warto, bo czekają na Ciebie naprawdę wartościowe nagrody i niezapomniane przeżycia.

Teatralny Festiwal Amatorski Żmichowskiej powstał z inicjatywy uczniowskiej. Daje szanse młodzieży zetknąć się niejako od środka z magią teatru. Młodzi ludzie sami wybierają teksty, dobierają obsadę i układają scenografię. Niejednokrotnie przedstawienia prezentowane na festiwalu wyróżniają się świeżością i oryginalną formą. Każdy kto choć raz zasmakuje dźwięku charakterystycznego jingla, zapachu wypieków w klimatycznej kawiarence, emocji wzbudzanych przez sztuki wystawiane w auli budynku przy ulicy Klonowej 16 już nigdy nie przejedzie obojętnie tramwajem przez Plac Unii Lubelskiej.


WSTĘP WOLNY


 
 

Z wypiekami na tfaży

TFAŻowe wypieki na tfaży sama w sobie jest sztuką. Czuć ją w powietrzu, widać po jej bywalcach. Składa się na nią wiele czynników: smak i zapach doskonałych smakołyków przygotowywanych na bieżącą przez powołaną do tego Sekcję, muzyka na żywo i bodaj najistotniejsze
Ludzie. To oni tworzą klimat tego miejsca. Kawiarenka ma w sobie coś, czego nie zastąpi nic. Jest stuprocentowo autorska i niepowtarzalna. Masz ochotę spotkać się z mnóstwem Twoich znajomych? Posłuchać subtelnej muzyki? A może zwyczajnie podumać podczas antraktu nad obejrzanym przedstawieniem?

Zapraszamy, będą tosty, muffiny oraz inne rarytasy!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego