0 Przedmiotów - 0.0zł
 • Zaloguj się
 • Utwórz konto
 • Polityka prywatności

  Polityka prywatności Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia ogólnie, w jaki sposób chronimy prywatność Twoich danych osobowych. Dotyczy to wszelkich danych osobowych, które nam przekazujesz podczas rejestracji u nas   Jakie informacje gromadzimy?
  Rodzaje danych osobowych, które zbieramy od Ciebie, będą zależeć od okoliczności odbioru i od rodzaju usługi, którą od nas oczekujesz. Na przykład, jeśli chcesz kupić produkt z tej strony internetowej, możemy zbierać dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki, adres rozliczeniowy i inne informacje dotyczące Twojego zakupu.
    Ponieważ zgodnie z prawem jesteśmy zobowiązani do uzyskania zgody na zbieranie "informacji poufnych", przyjmujemy, że wyrazili Państwo zgodę na zbieranie wszystkich informacji, które nam przekazaliśmy, do wykorzystania zgodnie z niniejszymi Zasadami, chyba że nam Państwo o tym poinformują. Inaczej.
    Jak zbieramy informacje
  Możemy gromadzić dane osobowe o Tobie, odwiedzając naszą stronę internetową, kontaktując się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej lub kontaktując się z nami osobiście. Nie będziemy zbierać żadnych danych osobowych bez Twojej zgody. Uważamy, że twoja zgoda jest udzielana po wypełnieniu pól niezbędnych do ułatwienia transakcji za pośrednictwem tej strony internetowej.
    Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe Zasadniczo gromadzimy Twoje dane osobowe w następujących celach:
  1. Aby ułatwić dostęp do naszej strony internetowej, produktów i usług 2. Aby dostarczyć produkty, które zamówiłeś u nas
  3. Aby zapewnić ci informacje o naszych produktach i usługach 4. Aby zasięgnąć opinii na temat naszych produktów, usług, marketingu i strony internetowej.
    Niektóre z gromadzonych przez nas danych osobowych są niezbędne, abyśmy mogli dokładnie określić, kto korzysta z usługi. Inne rodzaje gromadzonych przez nas danych osobowych pomagają nam opracować profil tego, kto korzysta z naszych usług i jakie są ich zainteresowania. Pomaga nam to oferować produkty dostosowane do potrzeb użytkowników tej witryny.
    Ujawnianie danych osobowych stronom trzecim Możemy ujawnić Twoje dane osobowe stronom trzecim w celu, w jakim zostały zebrane informacje lub w celach powiązanych, na przykład w celu zakończenia transakcji w Twoim imieniu lub dostarczenia zakupionego produktu. Angażujemy kontrahentów zewnętrznych do świadczenia usług dla nas, które obejmuje wykonawcę przetwarzającego dane osobowe, które posiadamy. Na przykład obecnie angażujemy kontrahentów zewnętrznych do:
    1. Dostarcz produkty zakupione na tej stronie internetowej 2. Zapewnienie usług elektronicznego transferu środków, przetwarzania rachunku karty kredytowej i powiązanych usług   Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych Będziemy bezpiecznie przechowywać twoje dane osobowe, a my nie będziemy ich wymieniać, wynajmować ani sprzedawać. Podejmiemy wszelkie uzasadnione kroki, aby zabezpieczyć wszelkie informacje, które posiadamy o Tobie. Dane osobowe mogą być przechowywane zarówno elektronicznie w naszym systemie komputerowym. Zapory ogniowe, hasła, oprogramowanie antywirusowe i filtry adresów e-mail działają w celu ochrony wszystkich naszych informacji elektronicznych.
    Zmiany w niniejszym oświadczeniu o prywatności
  Możemy zmienić niniejszą Politykę prywatności, gdy nasze wymagania biznesowe lub przepisy ulegną zmianie. Wszelkie zmiany w niniejszej Polityce prywatności będą aktualizowane w naszej witrynie, dlatego należy okresowo odwiedzać tę stronę, aby upewnić się, że posiadasz najnowszą politykę prywatności.
    Rozwiązywanie twoich problemów
  Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące sposobu zbierania lub wykorzystywania twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje zapytanie lub skargę tak szybko, jak to będzie możliwe.
  Powrót