0 Przedmiotów - 0.0zł
 • Zaloguj się
 • Utwórz konto
 • Dostawa towaru

  Wysyłka i zwroty Ze względu na to, że nasze produkty kupowane są przez Internet, nie można ich wypróbować z wyprzedzeniem i kupiono je jako niewidoczne, opracowaliśmy następujące zasady zwrotu i wymiany dla celów obsługi klienta. Oczywiście mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z wyboru. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z wyboru, nasza polityka zwrotu i wymiany wygląda następująco:
  W przypadku zwrotów:
  Przedmioty mogą zostać zwrócone w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany za 7 dni od daty zakupu. Ale nie można zaakceptować przyczyny zwrotów spowodowanych przez Ciebie (np. Rozmiar, wybrany kolor). Zwroty mogą zostać odesłane w ciągu 7 dni od otrzymania, wszystkie zwrócone produkty nie mogą być używane w nowym stanie. Wszystkie zwrócone paczki muszą być ubezpieczone. Jeśli chodzi o zwrot właściwych produktów do zwrotu: wszystkie zwrócone produkty podlegają opłacie manipulacyjnej w wysokości 5% i kosztom wysyłki. Kupujący jest zawsze odpowiedzialny za koszty wysyłki. Okoliczności szczególne mogą wymagać współpracy z partnerami biznesowymi. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
  W przypadku wymiany:
  Akceptujemy tylko wymiany na nowe i nigdy nie używane produkty ze wszystkimi akcesoriami i opakowaniami. Proszę odesłać rzeczy w ciągu 7 dni od otrzymania. Wszystkie paczki zwrotne muszą być ubezpieczone, wymiany zostaną wysłane w ciągu 5-7 dni od otrzymania zwrotu. Kupujący jest zawsze odpowiedzialny za koszty wysyłki.
  Ważna uwaga:
  1. Mimo, że zapewniamy 100% bezproblemową politykę zwrotów, biorąc pod uwagę czas i pieniądze, z pewnością doceniamy, że przed złożeniem zamówienia wszystkie pytania i wątpliwości będą jasne.
  2. Najpierw skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać adres zwrotny.
  3. Nie ponosimy odpowiedzialności za przegraną, jeśli zagubiony przesyłka zostanie zgubiona podczas transportu, należy zachować oryginał potwierdzenia odbioru pocztowego, aby odebrać odszkodowanie.
  Powrót